Technologinės konsultacijos

UAB „Moguntia Baltija“ komanda – patyrusi, kūrybinga, patikima ir entuziastinga. Įmonės technologai tobulinasi gamintojų ir partnerių tarptautiniuose seminaruose, darbo grupėse (vadinamuosiuose work shop‘uose).

Nuolat tobulėti mus skatina ir glaudus bendradarbiavimas su klientais. Nuoširdus įsiklausymas į kiekvieno kliento poreikius, skatina ieškoti naujų skonių, pažangių technologinių sprendimų, efektyvesnių gamybos būdų. Mūsų technologai teikia technologines konsultacijas, padeda paruošti mėsos gaminių receptūras, dalinasi savo patirtimi organizuodami teminius technologų susitikimus-seminarus.

Jau trečią dešimtmetį besitęsianti veikla Baltijos šalyse, leidžia suprasti ir pajausti savitas kiekvienos šalies maisto produktų skonių, spalvų, struktūros tendencijas priklausomai nuo šalies. Todėl esame stiprūs rekomenduodami produktus ar kurdami receptūras būtent Jūsų rinkai.

Jei turite problemą ar norite pasitarti, kreipkitės į mus – padėsime rasti sprendimą! Juk MOGUNTIA – sėkmės skonis!

Prekių pristatymas

UAB „Moguntia Baltija” didelę dalį siūlomos produkcijos turi savo sandėlyje Lietuvoje, todėl prekių pristatymas organizuojamas itin operatyviai. Bendradarbiaudami su patikimais logistikos partneriais, sandėlyje esančias prekes į bet kurią vietą Lietuvoje pristatome per 1-2 darbo dienas, Latvijoje ir Estijoje per 2-3 darbo dienas.

UAB
„Moguntia Baltija“
Nemokama užsakymų ir kokybės linija

+370 800 00084