Nuo ištakų iki dabar

1997 metais liepos mėnesį buvo įkurta Baltijos valstybių atstovybė – UAB „Moguntia Baltija” – didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti prieskonių, maisto produktų, žaliavų ir maisto priedų prekyba ir gamyba. Nuo pirmų žingsnių turėdama tvirtą užnugarį, įmonė greitai tapo vienu iš svarbiausių partnerių Baltijos šalių maisto pramonės įmonėms, galinti patenkinti tiek gamintojų, tiek maitinimo įstaigų poreikius. MOGUNTIA prekiniu ženklu pažymėta produkcija yra puikiai atpažįstama tiek mažiausiose, tiek didžiausiose Lietuvos ir kitų šalių maisto gamybos įmonėse.

Šiuo metu UAB „Moguntia Baltija“ dirba darbuotojai, kurie ilgametės patirties ir nuolat keliamos kvalifikacijos dėka gali padėti rasti optimaliausius sprendimus klientų poreikiams.

Plečiantis pardavimų apimčiai, investuota į modernias 2413 m² ploto sandėliavimo ir biuro patalpas. 2008 metais įrengtos gamybinės patalpos. Įmonėje įdiegta RVASVT sistema, skirta užtikrinti maisto kokybę ir saugumą. 2018 m. įmonės veikla pripažinta atitinkanti FSSC 22000 standartus, suteiktas sertifikatas. Sertifikatą galite atsisiųsti ČIA.

MOGUNTIA Baltijos šalyse

Technologinės konsultacijos, naujų produktų kūrimas, kokybinių standartų išlaikymas – kasdienis įmonės darbas, lemiantis nuolatinį įmonės profesionalumo augimą bei klientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. UAB „Moguntia Baltija” dirba su didžiausiomis maisto pramonės įmonėmis Pabaltijo valstybėse ir turi dukterinę įmonę Estijoje bei atstovybes Latvijoje ir Rusijoje, Kaliningrado srityje. Nuolat optimizuodami logistinius procesus, galime operatyviai pristatyti klientų užsakytas prekes visose Pabaltijo valstybėse.

Pagrindiniai UAB „Moguntia Baltija“ partneriai:

pepper

SĖKMĖS KELIAS

1903

Maince prie Reino (Vokietija) mėsininkas Friedrichas Buchholzas įkūrė prieskonių malūną ir pavadino jį MOGUNTIA. Pavadinimas pasirinktas ne atsitiktinai. Moguntiacum vardu vadinta romėnų stovykla prie Maino upės žiočių, kurioje prasidėjo prekyba prieskoniais tarp Romos ir germanų genčių. Taip Maincas tapo seniausiu prekybos prieskoniais centru Vokietijoje.

Kaip inovatyvios prekybos krypties anuomet, taip ir MOGUNTIA įmonės, atsiradimas atnešė reikšmingų pokyčių pasaulinei rinkai. Friedricho Buchholzo vizija buvo standartizuoti dešros ir mėsos gaminių gamybą. Taip jam kilo gluminančiai paprasta, bet puiki idėja – standartizuoti prieskonių mišinius ir įtraukti juos į receptūras. Idėja buvo tokia novatoriška, kad tapo visos pramonės šakos pagrindu. Privalumai yra akivaizdūs – pastovi kokybė, lengvesni procesai, laiko taupymas ir saugumas. Įmonės istorijai būdinga nuolatinė naujovių seka, kuri turėjo lemiamos įtakos tiek pačios kompanijos raidai, tiek pasaulinei rinkai. Plėtimosi strategija, visų pirma Rytų Europos šalyse, pavertė MOGUNTIA FOOD GROUP viena iš pirmaujančių maisto pramonės bendrovių Europoje.

1997

1997 metais įsikūrusi UAB „Moguntia Baltija“ tapo MOGUNTIA FOOD GROUP dalimi – jauna įmonė su ilgalaikėmis ir stabiliomis vertybėmis.

Pagrindinis tikslas ir šiandien išlieka tas pats - maisto produktų gamybos problemų novatoriškas sprendimas. Vykstant spartiems pasaulinės rinkos pokyčiams, auga ir reikalavimai maisto pramonės partneriams. Vizija – MOGUNTIA FOOD GROUP turi siekti ir toliau numatyti ateities skonio, technologijos ir saugumo tendencijas.

2001

Įkurta UAB „Moguntia Baltija” dukterinė įmonė Latvijoje SIA "MOGUNTIA LATVIJA GARŠVIELAS”.
Įkurta UAB „Moguntia Baltija” dukterinė įmonė Estijoje OÜ “MOGUNTIA EESTI”.

2005

Kaliningrade įkurta partnerių įmonė OOO “МОГУНЦИЯ СПЕЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ”.

2013

SIA “MOGUNTIA LATVIJA GARŠVIELAS” tampa UAB „Moguntia Baltija” atstovybe pavadinimu - arvalstu komersanta slegta akciju sabiedriba „Moguntia Baltija” parstavnieciba Latvijoje.

UAB
„Moguntia Baltija“
Nemokama užsakymų ir kokybės linija

+370 800 00084